Device: mobile narrow wide mobile hd IE | Resolution:

Recenzje

Raz Dwa Trzy "SkąDokąd"

Po blisko 7 latach od wydania swojej ostatniej premierowej płyty, Raz Dwa Trzy powracają z nowym krążkiem, tajemniczo zatytułowanym "SkąDokąd". Formacja pod przewodnictwem Adama Nowaka, wypełnia pewną liryczną pustynię na naszej krajowej scenie muzycznej.

Подробнее...

Poezja słowna i muzyczna

Mistrzowie piosenki literackiej Adam Nowak ze swoją grupą powraca z bardzo udanymi albumami. Adam Nowak o życiu i śmierci. Wyciszona, spokojnie płynąca, pełna długich dźwięków i stonowanych wokali jest muzyka na najnowszym longplayu formacji Raz Dwa Trzy.

Подробнее...

Raz Dwa Trzy - Nostalgicznie

Po kilku latach przerwy zespół Raz Dwa Trzy powraca z nową autorską płytą „SkąDokąd". Jej leitmotivem jest poszukiwanie, które zdaniem lidera grupy Adama Nowaka „bywa bardziej fascynujące niż sam jego efekt".

Подробнее...

Anna Gadt "Still I rise"

ANNA GADT to Polka o rasowym głosie amerykańskiej jazzmenki.
Na jej płycie „Still I Rise" znajdziesz klasyczne standardy, jak „Open Your Eyes", czy własne kompozycje artystki (tytułowy utwór).

GLAMOUR 2011-02-01

Anna Gadt "Still I rise" (2)

Zadebiutowała fonograficznie dwa la­ta temu. Wtedy poznaliśmy, jak bardzo mocno zakochana w jazzie jest Anna Stępniewska. Chociaż teraz podpisuje się Gadt, po nowym albumie nie spo­dziewajmy się rewolucji stylistycznej.

Подробнее...

Anna Gadt "Still I rise" (3)

To drugi po „Na mojej drodze" (2008) album wokalistki jazzowej Anny Gadt (wcześniej Stępniewskiej) firmowany przez 4 ever MUSIC. W repertuarze krąż­ka znalazły się popularne tematy, które w interpretacjach Anny Gadt nabierają nowego, mocno jazzującego charakteru.

Подробнее...

Anna Gadt "Still I rise" (4)

Ci, którzy zamierzają przywitać nowy rok w kameralnej atmosferze, ucieszą się wspa­niałą jazzową płytą Anny Gadt. Można się przy niej ogrzać jak przy kominku, zawinąć się w szal jej niskiego głosu i poczuć się oderwanym od codzienności.

Подробнее...

Anna Gadt "Still I rise" (5)

Już Nowy Rok! Już świt. Trzeba się chwilkę zdrzemnąć. Pośnić o przy­szłości, muzyce, którą usłyszymy w 2011 r . Rewelacyjna sekcja (Rafał Stępień - fortepian, Maciej Garbowski - kontrabas, Krzysztof Gradziuk

Подробнее...

Raz Dwa Trzy "Raz Dwa Trzy Dwadzieścia"

Zwieńczeniem 20-lecia istnienia zespołu Raz Dwa Trzy będą wydane 29 listopada przez firmę 4ever MUSIC albumy CD i DVD, zawierające największe przeboje zespołu. Koncert, z którego powstanie to wydawnictwo odbył się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku 28 września br.

Подробнее...

Anna Gadt "Still I rise" (6)

Anna Gadt (prawdziwe nazwisko Stępniewska) jest absolwentką presti­żowego Instytutu Jazzu w Katowicach. Zdoby­wała nagrody i na Jazzie nad Odrą we Wrocła­wiu, i na festiwalu Złota Tarka w Iławie. „Still I rise", która ukazała się z końcem listopada, jest no­minowana do Fryderyka w kategorii debiutów jazzowych.

Подробнее...

THE NEWEST PUBLICATIONS
NEWS

4EVER MUSIC

FACEBOOK

KONTAKT

UL. MARSZAŁKOWSKA 9/15 LOK 64A 00-625 WARSZAWA TEL: 22 825 31 43

Copyrights ©2013 4EVERMUSIC. Projekt i wykonanie Imoli.pl